МОЗ оголосило про введення обов’язкової вакцинації: для кого?

Источник:  vchasnoua.com  /  11:07, 23 Сентября 2021

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив про введення обов’язкової вакцинації

Очільник МОЗ Віктор Ляшко на засіданні Уряду 22 вересня оголосив про введення обов'язкової вакцинації проти коронавірусної хвороби для працівників освіти і чиновників.

«За результатами урядової наради пропонуємо започаткувати впровадження обов'язкової профілактичних щеплень проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Зокрема, для працівників закладів освіти, працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, а також місцевих державних адміністрацій», — сказав Віктор Ляшко.

Він підкреслив, що обов'язкова вакцинація цілком законна. Це передбачено статтею 12 закону України про захист населення від інфекційних хвороб.

«Стаття 12 закону про захист населення від інфекційних захворювань передбачає, що працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників чи подальшого розповсюдження ними інфекційних захворювань, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних захворювань», — сказав глава МОЗ.

Наверх