Морська охорона на Чорному морі отримала від США двох нових “Металевих акул” (фото)

Джерело:  usionline.com  /  09:44, 11 Липня 2024

За словами морських прикордонників, ці катери дуже швидкісні, надзвичайно маневровні, комфортні та ергономічні

Йдеться про катери Metal Shark обладнані сучасними системами навігації, керування, автоматичного пожежогасіння, камерами відеоспостереження. За словами морських прикордонників, ці катери дуже швидкісні, надзвичайно маневровні, комфортні та ергономічні.

Про це повідомила Держприкордонслужба України.

Днями корабельно-катерний склад Морської охорони Державної прикордонної служби України поповнився двома новими катерами компанії Metal Shark, які були передані прикордонному відомству від Уряду США, у рамках реалізації спільного проєкту із Відділом оборонного співробітництва ODC та за активної підтримки Програми експортного контролю та безпеки кордонів EXBS.

Американські катери вже стали надійними залізними побратимами моряків-прикордонників на морській та річковій ділянках і залучені в охороні та обороні державного кордону України, висвітленні надводної обстановки тощо. Зокрема, дані катери залучаються й до забезпечення безпекової складової морського коридору у Чорному морі.

Така співпраця з міжнародними партнерами є практичними кроками у забезпеченні оновлення та модернізації корабельного-катерного складу Морської охорони Державної прикордонної служби України.

У ДПСУ нагадують, що минулого року військовослужбовці з числа корабельно-катерного складу загонів Морської охорони пройшли навчання з управління та експлуатації малих патрульних катерів. Практичні тренінги відбувалися в США, безпосередньо на базі суднобудівної компанії Metal Shark, яка спеціалізується на виготовленні катерів з алюмінієвими корпусами.

Вгору