Мешканців Одещини закликають попіклуватися про дітей, які лишилися без батьків: як допомогти

Джерело:  usionline.com  /  13:12, 23 Лютого 2024

Обласна Служба у справах дітей нагадує, що пріоритетною формою влаштування таких діточок є усиновлення, але є й інші способи їм домомогти

Під час війни питання сирітства стало як ніколи болючим, тому дуже важливо подарувати маленьким українцям дитинство. Жителі області можуть приділити увагу дітям, долею яких опікується держава.

Про це повідомили в Одеській ОВА.

Єдині в своєму милосерді мешканці Одеської області мають змогу взяти на виховання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, щоб подарувати їй любов, дати виховання в дусі взаємоповаги та родинної підтримки, огорнути теплом своїх сердець, – відзначили в обласній адміністрації.

Обласна Служба у справах дітей нагадує, що пріоритетною формою влаштування таких діточок є усиновлення, але є й інші способи їм домомогти.

Держава сприяє розвитку прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також створенню патронатних родин шляхом надання соціальної підтримки, в тому числі виплат, – говорять в ОВА.

Ті, хто хоче допомогти сиротам, можуть отримати консультацію:
– у Службі у справах дітей за місцем свого проживання;
– у Службі у справах дітей Одеської обласної державної (військової) адміністрації за адресою: м.Одеса, вул. Канатна, буд.83, 4-й поверх, каб. 407;
– за телефоном (048) 7283544.

Вгору