«Майже нічого не залишилось», — як сьогодні виглядає найновійший автовокзал Донецька. Фото

Источник:  vchasnoua.com  /  09:37, 19 Октября 2021

Від автовокзалу «Західний», що був найновішим автовокзалом у Донецьку, наразі залишилися лише іржаві металеві конструкції, що заросли бур'яном

«Західний» був побудований перед проведенням у Донецьку чемпіонату «Євро-2012». Автовокзал побудували на околиці Куйбишевського району Донецька на зміну Путилівському автовокзалу. До війни з цього автовокзалу відправлялися міжміські рейси за захід та північ Донецької області. Вокзал критикували за незручне розташування, але тут завжди було багато людей, особливо по п'ятницях, коли студенти повертались на вихідні з Донецьку додому, в інші міста.

Так виглядав автовокзал до російської агресії

Так виглядав автовокзал до російської агресії

Робота автовокзалу «Західний» назавжди припинилася 26 травня 2014 року, коли розпочались бої за Донецький аеропорт. Тоді на автовокзалі скасували всі міжміські рейси, згодом вокзал закрили.

Місцеві мешканці виклали у соцмережі фото, де можна побачити, що залишилось від найновішого автовокзалу Донецька — це каркаси колишніх будівель, іржаві металеві конструкції, що заросли бур'яном. Донеччани відзначають, що новітню автостанцію перетворили в руїни не попадання снарядів, а місцеві мародери й бойовики.

Наверх