Листи, малюнки, обереги,смаколики: юні кияни відправили зворушливі привітання захисникам на передову

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  13:53, 12 Октября 2020

Українські воїни на передовій незабаром отримають зворушливі привітання від столичних школярів, які приготували і відправили близько 100 пакунків, наповнених листами та листівками, зробленими вручну оберегами (малюнками, ангелами-охоронцями), смаколиками та іншими подарунками

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Києва.

Усі подарунки наповнені любов’ю, кожна коробка навіть переповнює своєю красою емоції. Іх створили школярі, вихованці закладів позашкільноі, професіино-технічноі освіти і навіть маленькі дошкільнята. Дякую вам, усе як завжди доїде на самий нуль”, – кажуть у департаменті.

      

Нагадаємо, День захисника України відзначається 14 жовтня. Це свято запровадив 14 жовтня 2014 президент України Петро Порошенко з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і в підтримку ініціативи громадськості. Цим же указом відмінено указ президента України 1999 року, яке 23 лютого встановлювався свято День захисника Вітчизни.

Наверх