Космічні ціни та брехня окупантів: як живе захоплений Сєвєродонецьк

Джерело:  vchasnoua.com  /  18:31, 1 Березня 2023

Окупований Сєвєродонецьк став місцем виживання для його мешканців. Рашистська влада обманює мешканців, а вони змушені шукати ресурси, аби дозволити собі буденні речі

У місті працюють лише два великі магазини, однак ціни тут захмарні. Мешканці не мають таких коштів, аби придбати собі потрібне. За словами голови Луганської ОВА, люди ледве дозволяють собі щось повсякденне.

«Гроші, у переважній більшості, є лише в бюджетників-колаборантів та отримувачів пільг й пенсій. Втім, все, що можна з'їсти і не отруїтися, коштує у два рази дорожче, ніж у середньому по захопленому регіоні», — розповідає очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Мешканці скаржаться на те, в якому стані знаходять квартири після ремонту вікон. Після того, як люди вертаються додому, усюди бачать безлад та перекинуті речі.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Зокрема, окупаційна влада нахабно бреше мешканцям. Сєвєродончани отримали рахунки за комуналку із завищеними обсягами споживання.

Раніше людям пообіцяли, що ті, у кого немає централізованого теплопостачання, не будуть сплачувати за споживання газу та електроенергії до 1 березня — люди використовували ці ресурси для обігріву домівок.

Однак тепер сєвєродончанам почали надходити платіжки в лютому. До того ж, суми за січень вражають — на одну квартиру до 5 тисяч рублів.

Вгору