Коли буде створено ВЦА у Маріуполі та в інших окупованих містах Донеччини?

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:11, 31 Травня 2023

Про це під час пресбрифінгу заявив очільник Донецької ВЦА Павло Кириленко

Невдовзі Маріупольська військова адміністрація запрацює, а всіх, хто буде залучений до роботи органів влади, ретельно перевіряють вже зараз.

Про це під час пресбрифінгу заявив очільник Донецької ВЦА Павло Кириленко. За його словами, цей орган влади з’явиться максимально швидко, наскільки це можливо — однак звертатиметься увага й на децентралізацію населених пунктів в усій громаді.

«Військові адміністрації будуть створюватися поступово на всіх окупованих територіях, щоб потім органи влади оперативно й максимально швидко зайшли на території, щойно вони будуть звільнені. Але введення цих адміністрацій буде поступове. Має бути системність і послідовність. У фокусі зараз саме Маріупольський район, місто Маріуполь», — прокоментував Кириленко.

Крім того, Донецька ВЦА звертатиме увагу на роботу пропаганди. Зокрема, на те, наскільки відрізнятимуться окуповані території з 2014 року та з 2022. Павло Кириленко вже спілкувався з органами влади щодо різниці роботи пропагандистської машини. Те, що ця різниця разюча на різних захоплених територіях — братиметься до уваги.

«Окуповані території з 2022 року та з 2014 року — різні за своїм ментальним наповненням. Органи влади, правоохоронні органи мають зайти на ці території, щойно вони будуть звільнені, максимально швидко. Але на різницю в ментальності буде звернена увага ще на етапі підготовки працівників», — каже Павло Кириленко.

Вгору