Кількість жінок у лавах ЗСУ з початку повномасштабної війни зросла до 62 062 осіб. ІНФОГРАФІКА

Джерело:  censor.net  /  17:21, 20 Листопада 2023

"Нині на полі бою в Україні ми маємо найбільшу кількість жінок в новітній світовій історії. Вони проявляють себе не лише як гарні військові фінансистки чи лікарки, але й як сміливі військовослужбовиці, що віддано захищають свою Батьківщину", - зазначила заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова

Після повномасштабного вторгнення кількість жінок у Збройних Силах України значно зросла. Станом на жовтень 2023 року наразі в армії 62 062 жінки, з них 43 479 - військовослужбовці. Понад 7 000 жінок є офіцерами.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Military Media Center.

"Після повномасштабного вторгнення кількість жінок, які стали на захист Батьківщини, долучившись до лав ЗСУ та інших військових формувань, значно зросла.

Якщо у 2014 році загальна чисельність жінок у ЗСУ становила 49 926 осіб, із них військовослужбовиць – 16 557 осіб, то станом на жовтень 2023 року (за даними Кадрового центру ЗСУ) кількість жінок у ЗСУ зросла до 62 062 осіб, із них військовослужбовиць – 43 479 осіб", - ідеться у повідомленні.

5 тисяч жінок-військових виконують завдання в районі проведення бойових дій. Статус учасника бойових дій отримали 13 487 жінок-військовослужбовиць.

Кількість жінок у лавах ЗСУ з початку повномасштабної війни зросла до 62 062 осіб 01

"Нині на полі бою в Україні ми маємо найбільшу кількість жінок в новітній світовій історії. Вони проявляють себе не лише як гарні військові фінансистки чи лікарки, але й як сміливі військовослужбовиці, що віддано захищають свою Батьківщину", - зазначила заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова.

На сьогодні в українській армії не діють жодні обмеження щодо призначення та проходження жінками-військовослужбовцями служби на всіх посадах (зокрема, бойових) за всіма групами військово-облікових спеціальностей.

Вгору