Київський центр реабілітації дітей з інвалідністю прийняв ще 500 нових підопічних

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  16:44, 13 Серпня 2022

Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю працює у штатному режимі, але з дотриманням вимог воєнного стану. Послуги реабілітації в Центрі можуть отримувати і діти з числа внутрішньо переміщених осіб

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Зараз до Києва продовжують прибувати вимушені переселенці, зокрема й ті, які виховують дітей з інвалідністю, що потребують реабілітації. Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю працює у звичному режимі та надає послуги і для вимушених переселенців. За два місяці роботи на обліку Центру додалося 500 нових дітей, чверть із яких – внутрішньо переміщені особи», – зазначила Хонда.

Вона також додала, що під час повітряної тривоги усі підопічні та фахівці спускаються до укриття, де можуть продовжувати заняття.

Центр обладнав укриття таким чином, що фахівці можуть продовжувати заняття з реабілітації. Укриття забезпечене водопостачанням, має санвузли та душові. Також укриття можна залишити через три евакуаційні виходи. Усі працівники проінструктовані та знають, що необхідно робити у випадку надзвичайної ситуації.

Крім послуг реабілітації, у Центрі можна отримати і продуктові набори від литовського фонду Food for Ukraine і Товариства Червоного Хреста України. Зазначені набори видаються тільки тим родинам, які виховують дітей з інвалідністю і перебувають та зареєстровані в Києві. На сьогодні допомогу отримали 1300 родин.

Вгору