Київ відправляє в Дніпро автобуси і гумдопомогу – фото

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  17:18, 5 Жовтня 2022

Київ відправляє Дніпру в якості допомоги 30 автобусів, які курсуватимуть на маршрутах громадського транспорту. 10 з них завантажать гуманітарною допомогою

Про це повідомляє КМДА.

Мер столиці Віталій Кличко нагадав, що в ніч на 30 вересня внаслідок обстрілів у Дніпрі загинули мирні люди, були пошкоджені приватні будинки та кілька багатоповерхівок, атакож знищені або пошкоджені понад 100 одиниць громадського транспорту – міських автобусів.

Ми повинні сьогодні допомагати один одному, повинні разом вистояти і перемогти російських варварів. У цей складний час ми повинні особливо підтримувати ті міста, що знаходяться майже на лінії фронту. Тому Київ відправляє дніпрянам 30 пасажирських автобусів МАЗ”, – розповів він.

Віталій Кличко запевнив, що передача автобусів Дніпру не ускладнить для киян пересування містом громадським транспортом. Крім того, наступного тижня Київ очікує додаткову допомогу від західних партнерів – у столицю прибудуть ще 10 автобусів.

автобуси дніпру

Автобуси, які столиця передала Дніпру, – це МАЗи двох моделей, з низьким рівнем підлоги та пасажиромісткістю 100 та 150 осіб. Вони обладнані пандусами для комфорту пасажирів на інвалідних візках. Кабіни водіїв – із системами кондиціювання повітря. Двигун і автоматична коробка передач – виробництва відомих фірм Mercedes-Benz та Voith, що забезпечують надійну роботу.

Досвід експлуатації цих автобусів у столиці свідчить про їх зручність для пасажирів та надійність.

Аби автобуси не їхали пустими, 10 автобусів ми завантажуємо гуманітарною допомогою для дніпрян – продуктами харчування, медичними товарами, підгузками для дітей, одягом, санітарно-гігієнічними засобами“, – додав Віталій Кличко.

автобуси кличко

Вгору