Енергосистема потребує допомоги кожного! Фото

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  16:42, 12 Квітня 2024

Економія повинна стати звичкою кожного мешканця країни у цьому році: українців закликали щодня економити електроенергію в пікові години

Кожен з нас може допомогти енергосистемі, якщо буде щодня економити електроенергію у пікові години — з 19:00 до 22:00. Економія повинна стати звичкою кожного мешканця країни у цьому році.

Про це йдеться на Facebook-сторінці компанії-постачальника електроенергії Yasno.

Що ми можемо зробити зараз? Економити споживання в пікові години. І якщо нас таких буде багато, то це спрацює. Тому. З 19 до 22 години. Кожного дня. Будь ласка, економте електроенергію. Кожного дня. Увесь 2024 рік. Хай це стане звичкою”,написав у Facebook генеральний директор компанії Сергій Коваленко.

Yasno закликає щодня слідувати простим і дієвим правилам:

  • Не вмикайте одночасно потужні прилади: електрочайник, електроплиту, праску та фен.
  • Не вмикайте кондиціонер, якщо в приміщенні комфортна температура (тим паче зараз в цьому немає потреби).
  • Вмикайте бойлер після 23:00.
  • Вимикайте світло, якщо в кімнаті нікого немає.
  • Перенесіть прання на ніч.

Нагадаємо, під час нічної масованої атаки проти 11 квітня ворог повністю зруйнував Трипільську ТЕС в селі Українка на Київщині, яка була головним генеруючим об’єктом Київщини. В “Центренерго” кажуть, що 22 березня 2024 року вщент було знищено Зміївську ТЕС, на Харківщині, 25 липня 2022 війська рф окупували Вуглегірську ТЕС на Донеччині. Відтак після сьогоднішньої атаки “Центренерго” втратила 100 відсотків генерації.

Вгору