Емін Ібрагімов, родом з Маріуполя.За національністю він азербайджанець, але в душі - справжній козак

Джерело:  vchasnoua.com  /  11:45, 9 Грудня 2023

«Думав, що простіше вмерти, ніж втратити кінцівку»: історія добровольця з Маріуполя, якого врятували після тяжкого поранення

Фото: МОЗ України

Батьки Еміна, коли були студентами, вчилися в Маріуполі й лишилися там жити. У 2014 році вони повернулися в Азербайджан, а хлопець залишився — сказав, що «це його земля», розповідають історію маріупольця у Міністерстві охорони здоров’я.

На початку повномасштабної війни воїн відправив дружину з донькою до Польщі, а сам, нічого їм не сказавши, пішов у військкомат. Його не взяли через «донецьку прописку» і, можливо, кавказький типаж. Вирішили, що він невмотивований.

З новою хвилею мобілізації Емін Ібрагімов знову пішов у військкомат. Тоді йому нарешті повістку і навіть запитали, куди хоче. Захисник каже, що для нього рішення піти воювати було однозначним.

Важке поранення маріуполець отримав у Роботиному на Запоріжжі.

«Коли мене евакуювали, нога висіла на жилах», — пригадує чоловік. Він додає: переконаний, що вижив — лише завдяки тому, що йому швидко надали меддопомогу.

Коли заживала кукса, психічний стан воїна надломився. З бійцем працювали психологи. Зараз же Емін посміхається — каже, що його тішать навіть звичайні речі. І додає: раніше думав, що простіше вмерти, аніж втратити кінцівку. Але зараз все ж резюмує: і з одною ногою — «нічого, нормально».

На тепер у маріупольця є три заповітних бажання: навчитися їздити на мотоциклі, відкрити власну кав’ярню й подорожувати з сім'єю Європою.

Вгору