"ЄДИНЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ": УКРАЇНСЬКІ ПАРТИЗАНИ ОКУПОВАНИХ МІСТ ПРОСЯТЬ УСІХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ФЛЕШМО

Джерело:  www.5.ua  /  13:08, 7 Березня 2023

Щоби підтримати українців в окупованих росіянами містах і селах, треба сфотографувати намальовану половинку серця

Тисячі людей із синьо-жовтими стягами. Так відбувалися протести у Новій Каховці, після окупації рашистів. Місцеві показали, що загарбників тут ніхто не чекає. Та згодом виходити на акції стало небезпечно, росіяни викрадали людей і розганяли пострілами з автоматів.

Партизани почали підпільно клеїти і малювати українські символи на вулицях.

"Ми дуже обережні і попередньо ми прораховуємо, продумуємо шляхи наші. Усвідомлюємо ризик цієї ситуації. Проговорюємо легенди, які ми маємо казати, чистимо телефони. ми дуже серйозно підходимо до цієї ситуації", – розповідає партизанка в Новій Каховці Катерина.

А так відбувалися протести у Мелітополі. Там теж росіяни бісяться через українські символи. Активісти руху "Жовта стрічка" ризикують своїми життями та можуть потрапити на підвал.

"Кожен наш вихід, таких активістів, не знаєш чого очікувати в кінці. Ти виходиш, клеїш листівку, зав'язуєш стрічку. Але ти не знаєш чи за кутком стоять російські солдати", – каже партизанка в Мелітополі Олександра.

Попри небезпеку, на тимчасово окупованих територіях нашої країни вже понад сім тисяч партизанів, які борються за незалежність.

"Ми патріоти! Це наша земля, це моє місто. Чому в моєму місті має панувати агресор, російський окупант і агресор, диктувати свої правила і думати, що йому тут раді. Та ні! Йому тут не раді!", – наголошує Олександра.

До річниці спротиву незламного народу в Україні запустили патріотичний флешмоб. Щоби підтримати українців в окупованих росіянами містах і селах, треба сфотографувати намальовану половинку серця. Світлини опублікувати з хештегом "Єдине Серце України". Натомість на вулицях тимчасово окупованих територій теж з’являться половинки сердець. Їх поєднають в одне, щоби показати – ми об’єднані та нероздільні.

"російська окупаційна влада постійно намагалася запевнити, що ніякого спротиву немає, "Україна вас кинула! Ви нікому не потрібні!". Але жовті стрічки, плакати постійно нагадували зворотне. Тому, мета цього флешмобу – якраз віддячити тим людям, які чинили цей спротив і підтримати людей в окупації", – пояснює координатор руху "Жовта стрічка" Іван.

Українські партизани всюди – від Луганська до Криму – будуть кісткою в горлі окупантів, доки ті не залишать наші землі.

Вгору