Як розірвати декларацію із сімейним лікарем та знайти нового: всі подробиці

Источник:  health.apostrophe.ua  /  12:24, 17 Января 2022

Якщо перестав влаштовувати сімейний лікар, його можна замінити

Якщо перестав влаштовувати сімейний лікар, його можна замінити. Для цього потрібно лише знайти іншого спеціаліста та підписати з ним нову декларацію.

Про це пише HealthLink.

Щоб розірвати декларацію зі своїм сімейним лікарем, достатньо написати заяву у вільній формі та подати її до реєстратури, але навіть це не обов'язково. Стара декларація автоматично анулюється після підписання нової.

Нагадаємо, для укладання декларації з лікарем необхідно мати мобільний телефон, паспорт та ІПН. Змінювати сімейного лікаря можна безліч разів, але одночасно обслуговуватися в кількох не можна.

Вибрати сімейного лікаря можна як у комунальній медустанові, так і в приватній клініці або серед лікарів-ФОПів.

Раніше ми писали, що українські лікарі масово звільняються через неправильну державну політику щодо роботи з коронавірусними пацієнтами.

Важливо! Матеріал підготовлений на підставі останніх, науково перевірених та актуальних досліджень у сфері медицини. Матеріал, підготовлений журналістом «Апострофа», має виключно інформаційний характер і не є закликом до дії чи основою для встановлення медичного діагнозу. Всі рішення щодо здоров'я повинні бути обов'язково узгоджені з Вашим лікарем, закликаємо обов'язково звертатися до фахівців.

Наверх