Як працюватимуть гірськолижні курорти в Карпатах – пояснення МОЗ

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  14:01, 8 Ноября 2021

У цьому сезоні українські гірськолижні курорти прийматимуть тільки вакцинованих відвідувачів. При цьому для відвідування канатних доріг необхідно буде мати COVID-сертифікат

Про це розповів міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, пише РБК-Україна.

Ми прописали у вже чинній постанові, що для вакцинованих гірськолижні курорти в Україні, не тільки Буковель, працюватимуть. І зараз коли продаються, заздалегідь бронюються готелі, то треба це розуміти – щоб потім не було ніяких оскаржень. Вони будуть селити в готелі тільки вакцинованих“, – заявив міністр.

Він уточнив, що подібна норма діятиме і для відвідувачів канатних доріг.

Як це буде працювати – щоб кожен раз не приходити на канатну дорогу і не показувати COVID-сертифікат – якщо ви оселилися в готель, там буде можливість отримати відповідний браслет, в якому буде вказано в якому готелі ви проживаєте і далі ви можете потрапити з цим браслетом на цю лінію“, – розповів міністр.

За словами Ляшка, зараз подібну практику вже ввели деякі ТРЦ. Він також додав, що МОЗ працює з Асоціацією готелів, щоб впровадити таку практику.

Нагадаємо, минулого сезону не дивлячись на запровадження з 8 січня в Україні посиленого карантину, гірськолижному курорту у Буковелі дозволили працювати і на Різдвяні вихідні тут утворилися натовпи з відпочиваючих, як на території комплексу, так і в чергах на підйомники. У Буковелі свою відпустку проводив тоді і президент Володимир Зеленський (ФОТО). Зазначимо, що саме гірськолижні курорти стали епіцентрами коронавірусу під час першої хвилі інфекції.

Наверх