Iз 13 березня на Херсонщині комендантська година триватиме з 17:00 до 06:30

Джерело:  uainfo.org  /  16:20, 13 Березня 2023

Відсьогодні у Херсонській області посилюють комендантську годину: голова ОВА зробив термінове звернення

З понеділка, 13 березня, у Херсоні та Херсонській області посилюють комендантську годину.

Як повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, вона діятиме з 17.00 до 06.30 щоденно до 17 березня включно, інформує UAINFO.org.

За його словами, надійшла інформація про проникнення на територію Херсона диверсійних груп окупантів. Щоб не допустити жертв серед цивільного населення під час проведення контрдиверсійних заходів, було ухвалено рішення про посилення комендантської години.

"Усім, кому сьогодні потрібно виїхати за межі області, прошу зробити це негайно, а надалі планувати свій час перебування на території міста та області. Прошу поставитися з розумінням і всією серйозністю до ситуації, що склалася", — резюмував Прокудін.

https://t.me/olexandrprokudin/106

Війська РФ систематично обстрілюють Херсон та населені пункти на правому березі Херсонської області. Ворожі снаряди руйнують цивільну інфраструктуру та вбивають мирних жителів регіону. У ОК Південь повідомили, що Сили оборони України намагаються відсунути російську окупаційну армію хоча б на 20 км від зрізу води на Херсонщині, щоб зменшити кількість обстрілів.

Вгору