Головні одеські військові виши оголосили про набір абітурієнтів (контакти)

Джерело:  usionline.com  /  12:21, 1 Липня 2024

Приєднуйся до найкращих з найкращих! Стань частиною великої родини, готової захищати нашу країну та забезпечити мирне майбутнє для всіх нас

Інститут Військово-Морських Сил НУ «ОМА» та Військова академія Одеси пропонують зробити важливий вибір та запрошують всіх, хто готовий стати захисником своєї Батьківщини.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з посиланням на сторінки Інстітуту та Академії.

Військова академія в Одесі оголосила про набір та запропонувала подати документи на вступ.

У військовому виші перелічили причини, чому молоді люди та дівчата мають зробити вибір академії:

  • Високий рівень підготовки: Наші курсанти проходять навчання у найкращих фахівців із багаторічним досвідом служби та викладання.
  • Сучасна матеріально-технічна база: Ми забезпечуємо студентів усім необхідним для ефективного навчання та практики.
  • Унікальні можливості: Стажування, участь у міжнародних програмах, тренування та практики на передових позиціях – усе це доступно нашим курсантам.
  • Гарантоване працевлаштування: Після закінчення академії ти матимеш можливість побудувати успішну кар’єру у силових структурах України.
  • Гордість і честь: Бути випускником Військової академії Одеси – це престиж і знак високої якості освіти та підготовки.

Приєднуйся до найкращих з найкращих! Стань частиною великої родини, готової захищати нашу країну та забезпечити мирне майбутнє для всіх нас.

Контакти для довідок:

+380 (73) 157-09-01

Сторінки академії:

facebook.com/VAOdesa
instagram.com/odesa_military_academy

***

У свою чергу, в Інституті Військово-Морських Сил НУ «ОМА» зазначають, що це єдиний в своєму роді навчальний заклад країни, що готує фахівців для національного флоту – офіцерів ВМС ЗС України та Морської охорони Держприкордонслужби.

Тут вас навчать керувати бойовими кораблями, експлуатувати їхні енергетичні установки та складну електроніку, занурюватися під воду та наносити ворогові разючі удари – де б він не був. Якщо ви зачитуєтеся морськими романами, можете відрізнити лінкор від лінійного крейсера, барк від баркентини, пояснити, чому бриг – не корабель, а offshore patrol vessel – це шлях у нікуди; знаєте трохи про те, що таке морська міць, розумієтеся в азимутах, мрієте працювати зі справді великими двигунами й ракетами – ви наш абітурієнт! Тонка електроніка, витончена штурманська культура, азарт і хвацькість підводних диверсійних операцій, велика стратегія – це все про нас, – йдеться на сторінці Інстітуту.

Контактні телефони:

093-430-57-36

E-mail приймальної комісії: mail_onma@navy.mil.gov.ua

Телеграм-бот для абітурієнтів – t.me/karas_ivms_bot

Вгору