Гасло “Слава Україні – Героям слава” затверджено футбольним символом держави

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  12:37, 11 Июня 2021

Виконком Української асоціації футболу (УАФ) одноголосно (45 членів “за”) затвердив футбольні символи України

Про це у Facebook повідомив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом “Ukraine”, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі“, – зазначив Павелко.

Також, виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел “Слава Україні!” і “Героям слава!”, які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу.

На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням“, – додав президент Української асоціації футболу.

Нагадаємо, раніше була представлена особлива форма українських гравців на чемпіонат (ФОТО). Не обійшлося без скандалу. На формі є контури кордонів України та гасла “Слава Україні!”/”Героям слава!”. У РФ такий дизайн назвали “відчайдушною художньою акцією” і не забули згадати Бандеру. У ФІФА розказали, що думають про нову форму збірної України з футболу.

Як повідомлялося, сьогодні, 11 червня, в Римі відбудеться офіційне відкриття чемпіонату Європи з футболу, який мав відбутися минулого року, але був перенесений через пандемію. На стадіоні “Олімпіко” зустрінуться збірні Туреччини і Італії.

Наверх