Фільм «20 днів у Маріуполі» може отримати приз на світовому конкурсі: як віддати голос?

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:45, 23 Жовтня 2023

Кожен охочий може проголосувати за український фільм і таким чином допомогти його популяризувати

Стрічку «20 днів в Маріуполі» номінували на приз глядацьких симпатій в американському конкурсі документальних фільмів Cinema Eye Awards. Про це повідомив режисер Мстислав Чернов. Кінокартина розповідає про події в Маріуполі під час російської облоги. Зокрема, віддати свій голос за українців може кожен охочий за посиланням.

Нагадаємо, що документальний фільм створили на основі матеріалів, знятих воєнним кореспондентом, фотографом, відеографом Мстиславом Черновим, які він з колегами відправляли з Маріуполя до світових ЗМІ, розповідаючи про події у місті. За це пізніше команда отримала Пулітцерівську премію.

У кінострічці показано початок повномасштабного вторгнення, бомбардування пологового будинку та порятунок автора стрічки та його колег з Associated Press з оточеного російськими військами Маріуполя.

Українська кіноакадемія нещодавно також повідомила, що «20 днів в Маріуполі» представлятиме Україну на «Оскарі» — за документальну роботу проголосували члени Українського Оскарівського Комітету, який очолює Валентин Васянович.

Вгору