Дівчинка з Одеської області, яка втратила ногу через обстріл рф, перемогла на змаганнях (фото/відео)

Джерело:  uainfo.org  /  17:04, 5 Червня 2023

Запам’ятайте це ім’я! Це ім’я майбутньої чемпіонки! І ніякі рашисти зі своїми ракетами, поранення та ампутації не зламають нас!

Юна українська спортсменка Олександра Паскаль виборола перше місце на своїх перших змаганнях з художньої гімнастики. 7-річна уродженка Чорноморська втратила торік ногу, коли російські окупаційні війська запустили ракету по базі відпочинку у Білгород-Дністровському районі.

"Я дивилася і не могла повірити, як швидко вона реабілітувалась! А найголовніше, яка потужна мотивація має бути у 7-річної дівчинки, щоб так реактивно повернутися в художню гімнастику з протезом ноги!.. Запам’ятайте це ім’я! Це ім’я майбутньої чемпіонки! І ніякі рашисти зі своїми ракетами, поранення та ампутації не зламають нас!" – написала у себе у Facebook уповноважена президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук, інформує UAINFO.org.

http://www.facebook.com/100006712215740/videos/640791270896379

Нагадаємо, 16 травня 2022 року російські окупаційні війська запустили ракету по базі відпочинку у Білгород-Дністровському районі Одещини. Внаслідок цього постраждали 4 особи, але найсерйозніші травми отримала Саша. В результаті терористичної атаки 5-річна дівчинка отримала відкритий перелом руки, травму голови, перелом 4 ребер, множинні осколкові поранення. Плита перекриття впала їй на ногу, подробивши всі кістки. Постраждала і мати Олександри, Марія Паскаль.

Лікарі тримали юну спортсменку 15 днів у медикаментозній комі, але врятувати кінцівку не змогли. Після багатьох місяців лікування в Україні Олександра минулого року пройшла реабілітацію в Австрії. Їй зробили операцію на руці, вставивши спеціальні спиці, які перебувають там досі. Також в Австрії вона отримала протез, на якому 4 місяці навчалася ходити.

Після приїзду в Україну Сашко першим ділом пішла на заняття з художньої гімнастики.

Вгору