«Добровольці закінчилися», — бойовики хочуть, щоб жителі ОРДЛО «вмирали за ДНР»

Источник:  vchasnoua.com  /  11:32, 6 Апреля 2021

Ватажки донецьких бойовиків хочуть, щоб мешканці окупованої Донеччини воювали за так звану «ДНР» — на кордоні окупованих територій бойовики планують ввести перевірку постановки громадян на «військовий облік»

Мешканців ОРДЛО, які мають фейкові паспорта «ЛДНР», бойовики почнуть перевіряти з першого червня.

А ось постановку на військовий облік громадян, що отримали паспорта РФ, будуть перевіряти вже з 20 квітня, повідомляють підконтрольні бойовикам ЗМІ.

Про те, що мешканці ОРДЛО повинні воювати на боці бойовиків, заявив також в ефірі підконтрольних окупантам телеканалів і відомий ексватажок донецьких бойовиків Олександр Ходаковський.

За його словами, у бойовиків закінчується так званий «ресурс ополченців», і тому жителі повинні поповняти лави окупантів.

«Людей на сьогодні об'єктивно недостатньо, — заявив бойовик. — Ми вже відчуваємо, що ресурс ополченців поступово добігає кінця».

Бойовик зазначив, що з кожної родини на окупованій Донеччині чоловіки повинні піти на військову службу до окупантів.

Раніше окупаційна влада Донеччини оголосила мобілізацію та призвала до лав бойовиків 200 осіб.

Місцеві блогери у соцмережах зазначають, що перший призов може бути лише «пробною кулею», та далі окупанти почнуть мобілізувати більш активно.

«Такими діями „влада“ підстьобує населення покинути рідні місця в пошуках кращого життя, щоб не вмирати в інтересах учасників політичних ігрищ», — пишуть місцеві пабліки.

Наверх