До уваги одеситів! Весняний білкопад!

Джерело:  dumskaya.net  /  18:51, 17 Квітня 2024

Навесні в парках Одеси починається білкопад.Маленькі хвостаті падають просто на голови людям, які гуляють у парках: як допомогти дитинчатам, що випали з гнізда

У парках та скверах Одеси почався білкопад — весною дитинчата білок підростають та через власну допитливість випадають з гнізда і не можуть самостійно в нього повернутися.

Через власну допитливість білченята випадають з гнізда, а потім не можуть повернутися додому.

В одеському зоопарку розповіли, як можна допомогти білочкам, які опинилися далеко від гнізда, бо інакше вони можуть загинути.

"Маленькі хвостаті падають просто на голови людям, які гуляють у парках. Весною дитинчата білок підростають та через власну допитливість випадають з гнізда. А потім не можуть самостійно повернутися в гніздо, таким білочкам потрібна допомога, без якої вони загинуть", - зазначили у закладі.

Адміністрація звіринця звертається до людей із проханням: якщо хтось знайшов білченя, у якого немає поранень, треба по можливості зачекати недалеко, щоб його ніхто не образив, не з'їв. Йдеться, що за ним може повернутися мама та забрати його до дому."Але якщо ви знайшли білченя пораненого і не знаєте, як йому допомогти, то приносьте малечу до Одеського зоопарку, наші спеціалісти йому допоможуть", - кажуть в установі.

Також оприлюднено відео, на якому жінка годує білченя молоком зі шприца, на якому є спеціальна пластикова насадка. Видно, що малеча задоволена та з апетитом їсть.

https://www.facebook.com/watch/?v=7340100449415270

«Якщо ви знайшли білченя, у якого немає поранень, то треба за можливості зачекати недалеко, щоб його ніхто не з'їв. За ним може повернутися мама і забрати його. Але якщо ви знайшли білченя поранене і не знаєте, як йому допомогти, то приносьте малечу до одеського зоопарку, де йому допоможуть спеціалісти», — кажуть у звіринці.

https://www.facebook.com/watch/?v=404886058937508

Вгору