Для Одеської області модернізували ще одну електричку

Джерело:  traffic.od.ua  /  13:29, 3 Квітня 2024

"Укрзалізниця" продовжує модернізацію електричок. За рахунок цього оновлюються існуючі приміські маршрути у Одеській, Полтавській областях та запущено нову лінію "City Express" у Дніпропетровській області

Ще два модернізовані електропоїзди виходять на приміські маршрути Одеської та Полтавської областей. У березні 2024 року на потужностях Укрзалізниці модернізували електрички ЕР-9Е №656 та ЕПЛ-9Т №008.

Вони оснащені пандусами, з усіма зручностями для людей з інвалідністю, навігацією шрифтом Брайля, місцями для велосипедів та, звичайно, портами Type-C та USB для зарядки гаджетів.

Електричка ЕР-9E №656 вже обслуговує приміські маршрути Одеської області.

Електричка ЕПЛ-9Т №008 возитиме пасажирів у приміському русі Полтавської області.

Також розширено мережу "City Express" у Дніпропетровській області. На першому етапі проєкту, який почався в грудні 2023 року, модернізовані електропоїзди вирушили у рейси за маршрутом Дніпро — Кам'янське — Дніпро.

На другому етапі додано більше зручних сполучень агломерації Дніпра — з 29 березня модернізовані електропоїзди Dnipro City Express курсують у сполученні Кам’янське — Дніпро — Синельникове.

Поїзди зупиняються на станціях Нижньодніпровськ, Ксеніївка, Ігрень, Синельникове-2 та інших проміжних, забезпечуючи таким чином зручне тактове сполучення між районами і берегами самого Дніпра та для мешканців агломерації. Перші ранкові рейси стартують з Дніпра до станції Синельникове о 05:30, з Кам’янського до Дніпра і Синельникова о 05:42, з Дніпра до Кам’янського о 05:14, і з Синельникова до Дніпра о 05:49.

Тож відтепер, крім рейсів з Кам’янського до Дніпра, впродовж дня з Кам’янського до станції Синельникове через Дніпро відправлятимуться 4 рейси, 2 — зі станції Синельникове до Кам’янського через Дніпро, 3 — у напрямку Дніпро — Синельникове та 5 — у зворотному напрямку. На маршруті курсують відновлені на потужностях Укрзалізниці електропоїзди серії ЕПЛ2Т. Вони оснащені пандусами, місцями для проїзду людей з інвалідністю та інклюзивними вбиральнями, навігацією з шрифтом Брайля, місцями для велосипедів, а ще — портами Type-C та USB для зарядки гаджетів.

Загалом за три місяці 2024 року на наших потужностях уже модернізовано три електропоїзди.

  • Для Одеської області модернізували ще одну електричкуДля Одеської області модернізували ще одну електричкуДля Одеської області модернізували ще одну електричкуДля Одеської області модернізували ще одну електричкуДля Одеської області модернізували ще одну електричку

Вгору