Чому автобуси, подаровані Одесі мерією Регенсбурга, не виходять на маршрути

Джерело:  usionline.com  /  09:33, 8 Лютого 2024

Нагадаємо, місто-побратим Регенсбург та благодійна організація Space Eye надали Одесі 10 автобусів, 5 з яких, як повідомляли у мерії, повинні вже повинні були вийти на лінію

Регенсбурзькі гуманітарні автобуси, які одеська мерія планувала запустити на лінію найближчим часом, поки не можуть вийти на маршрут. З причинами затримки наразі розбираються.

Про це під час брифінгу у пресцентрі «Одесит» повідомив директор департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міськради Володимир Хитренко.

Представники ЗМІ запитали у нового керівництва департаменту, чому були зірвані строки виходу на лінію нових автобусів-гармошек, подарованих Регенсбургом містянам Одеси та чи пов’язані затримки із тим, що гуманітарний транспорт за законом не можна використовувати для платних перевезень. На це питання у департаменті не змогли надати чітку відповідь.

Я не можу повністю відповісти на це питання, ми з профільними департаментами зараз вивчаємо ситуацію, процедура ще триває, документи оформлюються, автобуси частково перебувають у тролейбусному парку, частково ще не прибули, процедури не завершено. Ми вивчаємо, аналізуємо, звісно будемо думати, як забезпечити перевезення цими автобусами, — прокоментував Володимир Хитренко.

Нагадаємо, місто-побратим Регенсбург та благодійна організація Space Eye надали Одесі 10 автобусів, 5 з яких, як повідомляли у мерії, повинні вже повинні були вийти на лінію.

Раніше у мерії анонсували, що за рахунок отриманих гуманітарних автобусів в Одесі планується запуск нового муніципального маршруту, що сполучатиме вулицю Семена Палія з центром міста.

Вгору