Чи треба евакуюватися з Харкова: в ОВА дали чітку відповідь

Источник:  uainfo.org  /  14:08, 23 Июня 2022

Про це повідомив голова ОВА Олег Синєгубов

Нагальної потреби в евакуації з Харкова зараз немає. Проте перебування на вулицях через часті обстріли окупантів все ж небезпечне.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову Харківської ОВА Олега Синєгубова в ефірі телемарафону, інформує UAINFO.org.

Харківська обласна військова адміністрація через небезпеку, пов'язану з війною, рекомендує евакуюватися мешканцям Барвінкового та Лозової.

Виїжджати чи ні?

"Щодо евакуації, то зараз такої необхідності немає, військова обстановка важка, але повністю контрольована. Наші ЗСУ тримають свої позиції на півночі, на східному напрямку та Ізюмському. Тому говорити, що для міста Харкова потрібна евакуація не доводиться. Це абсолютно передчасно та необґрунтовано", - каже очільник області.

Ходити вулицями небезпечно

Разом з тим, як зазначив Синєгубов, знаходитися на вулицях Харкова дійсно небезпечно.

"Тому ми закликаємо людей дослухатися до сигналів повітряної тривоги і знаходитися в це момент в укриттях", - закликав голова ОВА.

Зазначимо, нещодавно мер Харкова Ігор Терехов заявив, що кожен мешканець має ухвалити рішення щодо евакуації з міста, він закликав мешканців не панікувати й запевнив, що місто добре озброєне та підготовлене до оборони.

Наверх