«Часткова мобілізація» призвела до колапсу громадського транспорту окупованого Криму

Джерело:  arc.construction  /  12:35, 1 Жовтня 2022

Фейковий «глава громадської ради при міністерстві транспорту» окупантів Владислав Антонов визнав масову «мобілізацію» водіїв, зокрема у підконтрольному загарбникам «Кримтролейбусі» та пообіцяв на маршрутах «інтервальність» замість «графіків»

У рамках «часткової мобілізації», що проводиться агресором, серед іншого стало проводиться «полювання» на водіїв з правами, що дозволяють оперувати великим транспортом. Це вже призвело до того, що водії маршруток, тролейбусів чи автобусів або отримали «повістки», або ховаються від них.

Оскільки ця ситуація, у формі зменшення кількості громадського транспорту на маршрутах, швидко стала очевидною для сотень тисяч кримчан, пропаганда окупантів змушена визнати «дефіцит водіїв громадського транспорту» та «виникнення точкових проблем на окремих маршрутах».

Фейковий «глава громадської ради при міністерстві транспорту» окупантів Владислав Антонов визнав масову «мобілізацію» водіїв, зокрема у підконтрольному загарбникам «Кримтролейбусі» та пообіцяв на маршрутах «інтервальність» замість «графіків».

Вгору