Це така брехня, за яку можна кримінальну справу відкривати

Джерело:  vchasnoua.com  /  08:03, 10 Грудня 2023

«Це така брехня, за яку можна кримінальну справу відкривати»: маріупольці скаржаться на окупаційну «владу», яка не визнає проблем у місті

Окупаційна «влада» Маріуполя розповсюджує інформацію про «налагоджені» комунікацій в місті. Але зважаючи на відсутнє тепло люди не вірять й обурюються словами «керівництва».

Маріупольці скаржаться на відсутність тепла/ Ілюстративне фото

Окупований Маріуполь другий рік переживає холодну зиму. Місцеві жителі скаржаться на проблеми із теплом та жахливі ремонти квартир.

«Більше як рік нам у будинку відбили всю штукатурку і нічого зі стінами так і не зробили. Скільки чекати — невідомо. До всіх цих незручностей зняли вхідні двері на під'їздах в зиму. Фасадники, половину роботи не зробили й те, що було в хорошому стані, ремонт під'їзду, довоєнний, все зруйновано, немає світла по прольотах, чекаємо і ніхто не приходить, але зняти двері - це жорстоко», — пише місцева.

Подібна ситуація й у будинку по Карпинського 84. Там будівельники зробили ремонт всередині, а за стяжку будинку забули. Тепер всередині будинку пішла стара тріщина.

Разом з цим окупаційна «влада» не припиняє «тішити» людей нібито відшкодуванням за втрачене житло. Зокрема нещодавно віцепрем'єр «днр» толстикіна повідомила, що 31 тис. маріупольців отримали компенсацію за втрачене або пошкоджене майно. Очевидно, що маріупольці негативно відповіли на таку заяву.

«Це така брехня, за яку можна кримінальну справу відкривати», «Все одно брехня, маніпуляція, це щоб люди типу тішили себе надіями й думали, що все йде за планом, що все добре, а насправді - повна брехня», — пишуть місцеві.

Скриншот із місцевих чатів

Скриншот із місцевих чатів

Скриншот із місцевих чатів

Крім цього у місті нарікають на проблеми із комунікаціями. Проте начальник однієї з дільниць Іллічівського району роман мельничук у ході теплового рейду прокоментував ситуацію із теплом. У репортажі ростелеканалу «Маріуполь 24» він розповів, що температура у будинках нормальна, а люди тупі, бо забувають відкрити кран, щоб було тепло. Та і взагалі з опаленням проблем немає у людей.

Маріупольці не стримали слів у місцевих чатах:

Вгору