Будинки-привиди на одеському Пересипу: що з ними будуть робити (фото)

Джерело:  usionline.com  /  12:11, 31 Травня 2024

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу

Розпочалися роботи щодо приведення у належний стан територій будівель-привидів по вулиці Отамана Головатого в Одесі. Там планують закрити віконні отвори та ліквідувати сміттєзвалища.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу.

Як повідомляла Українська Служба Інформації., інспектори провели комісійне обстеження покинутих будівель та їх прилеглих територій по вулиці Отамана Головатого, 29, 34, 43, 46, 53 в Одесі. Після цього, повідомили у відомстві, ініційовано вжиття заходів щодо приведення зазначених територій у належний стан.

Зокрема, минулого тижня Комунальним підприємством «Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство», яке є балансоутримувачем будівлі по вулиці Отамана Головатого 53, проведені роботи щодо закриття віконних отворів з метою недопущення потрапляння сторонніх осіб до будівлі.

Наступним кроком буде ліквідація сміттєзвалищ у покинутій будівлі та її прилеглих територій. Нарешті «крига скресла» – покинутими та занедбаними будинками почали займатися відповідні комунальні підприємства міста, – йдеться у повідомленні.

В інспекції очікують відповідної реакції також по іншім будівлям по вулиці Отамана Головатого.

Вгору