Бо свобода в нашій крові:співак з Маріуполя присвятив пісню загиблому Герою України Данилу Подибайлу

Джерело:  vchasnoua.com  /  18:35, 17 Листопада 2023

Співак ENLEO присвятив пісню «Молодість» загиблому захиснику України з Маріуполя Данилу Подибайлу

Співак із Маріуполя ENLEO (Нікіта Леонтьєв) нещодавно презентував кліп на нову пісню — «Молодість». Виконавець присвятив її Герою України, маріупольцю Данилу Подибайлу, який у 26 років загинув під Бахмутом, виконуючи бойове завдання.

«Молодість» — це романтично-епічна робота, в якій взяли участь мої знайомі з рідного Маріуполя. Кожен, хто є на екрані - волонтер і робить свій вклад у наближення перемоги та звільнення рідного дому на березі Азовського моря. Дякуємо нашим героям за можливість бути вільними", — написав ENLEO.

Серед маріупольців, які знялися в кліпі - волонтери Яна Шкурат, Федір Інжеватов, Володимир Татаренко, голова Молодіжної ради Маріуполя Аліна Козицька, член ГО «ЯМаріуполь» Володимир Сумятін, музикант Сергій Горяйнов, блогерка Поліна Майко.

Нагадаємо, що маріуполець Данило Подибайло загинув 1 червня 2023 року під Бахмутом, під час виконання бойового завдання в Кліщіївці.

Президент України Володимир Зеленський надав йому звання Героя України посмертно.

Данило знав, що таке війна починаючи з АТО. Хлопець писав пісні та приїжджав на фронт. Під час студентства мав патріотичні настрої, а тому коли почалась повномасштабна війна, Данило вирушив воювати.

Його мама, Марія Подибайло, створила громадський центр «Новий Маріуполь», де хлопець зростав на правильних моральних цінностях.

Вгору