Білого тигра назве переможець аукціону: у столиці рятують тварину з Харкова

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  10:32, 4 Січня 2023

Зоозахисники оголосили аукціон для допомоги білому тигру, врятованому з Харківщини: переможець зможе дати ім’я хижаку

Тигра вивезли з Харківської області. Він потребує догляду та лікування.

Як розказали у Центрі порятунку диких тварин, тигр потрапив до центру у надтяжкому стані: хворий та слабкий, шерсть в деяких місцях зовсім випала, що видно із фото, знесилений та наляканий, на їжу кидається з неймовірною жагою.

З початку повномасштабної війни «Центр порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals» за допомогою волонтерів евакуює у з «прифронтової» зони тварин. Зокрема, команда евакуації привезла з Харківської області особливу тварину — білого тигра.

У надтяжкому стані: хворий та слабкий, шерсть в деяких місцях зовсім випала, що видно із фото, знесилений та наляканий, зголоднілий настільки, що кожну порцію їжі просто заковтував.

Хоча тигри добре переносять холод, співробітники центру змушені були обігрівати його вольєр, аби тварина не загинула.

«Наразі він потребує ретельного обстеження та лікування, тому просимо вашої допомоги в порятунку тварини. Для цього оголошуємо аукціон, переможець якого зможе дати тигру ім’я. Кошти із аукціону підуть на догляд та лікування тварини», — зазначили в UAnimals.

Умови прості: початкова вартість — 1000 грн. Далі ви підвищуєте в коментарях суму із кроком у 200 грн від минулої пропозиції.

Аукціон триватиме до 07 січня 17:00. Початкова ставка була одна тисяча гривень, крок — 200 гривень. Зараз ця цифра сягає трьох тисяч гривень. Взяти участь у аукціоні, або просто задонатити на підтримку тигра можна тут.

Розіграш і підсумок результатів проводиться одночасно на сторінках UAnimlas та Центру у мережах Facebook та Instagram.

До слова, упродовж минулого року команда UAnimals евакуювала понад 500 тварин.

До слова, Київський зоопарк допомагає тваринам Межигір’я. А кияни, своєю чергою, можуть підтримати тварин зоопарку благодійним внеском.

Вгору