Безлюдне літо в окупації...

Источник:  internetua.com  /  19:43, 15 Июня 2022

У мережі діляться кадрами "сезону" на курорті Кирилівка

У мережі показали кадри пляжного сезону на "звільненому" українському курорті Кирилівці Запорізької області – пляжі практично безлюдні, натомість торговці продають кукурудзу.

Відео опублікували на одному із місцевих Telegram-каналів.

Автор відео розповів, що у деяких місцях на пляжі ловить мобільний інтернет, а вода в морі тепла. Однак багато водоростей і медуз, оскільки був шторм, але трохи глибше вода чиста. Він також додав, що орків-росіян на пляжі не бачив.

https://t.me/tip_mel/1250

Інша мешканка Запорізької області коментувала ситуацію у п'ятницю, 3 червня, дорогою до Кирилівки. За її словами, першою відмінністю від попереднього сезону стала невелика кількість торговців риби вздовж дороги, яких зазвичай набагато більше. У самому селищі працює кілька магазинів, назви деяких змінено. Значно зменшилася кількість машин на дорогах, аквапарк та дельфінарій закрито. Проте власники деяких хороших баз готуються до сезону.

Також жінка розповіла, що в області проблеми з мобільним зв'язком – українських операторів відключили, а картки російських швидко розібрали, коли буде ще невідомо.

Наверх