Батько загиблого героя подарував півонії громаді в Одеській області (фото)

Джерело:  usionline.com  /  17:12, 20 Вересня 2023

Озелененням займався і його син Борис, який нещодавно загинув на фронті

Вирощування рослин - це улюблена справа одеської родини Айзенберг. Тож пенсіонер привіз 100 кустів півоній в Доброслав. Озелененням займався і його син Борис, який нещодавно загинув на фронті.

Про це розповіли в Доброславській громаді.

100 кущів деревовидних півоній – Доброславська громада отримала від Бориса Григоровича Айзенберга. Такий подарунок пенсіонер зробив в пам’ять про свого сина, якого теж звали Борис.

У липні Борис-молодший героїчно загинув на фронті. Йому вже було за 50 років, тож він міг би сидіти у штабі, але відомий одесит, капітан четвертого стрілецького батальйону 28-ї окремої мехбригади імені лицарів Зимового походу до останнього був на «нулі». За життя він займався озелененням вулиць.

Вирощування рослин, створення чудових паркових зон, ландшафтний дизайн – це улюблена справа всього життя родини Айзенбергів. Душею, ідейним натхненником і справжнім творцем цієї краси був син Бориса Григоровича – Борис, який загинув у липні цього року, захищаючи Україну від рашистської навали, – розповіла голова Доброславського громади Людмила Прокопечко.

Вгору