Акція! Купити шкарпетки, аби врятувати звірів із зони бойових дій: Центр порятунку диких тварин

Джерело:  vchasnoua.com  /  13:26, 4 Червня 2023

Частину прибутку з продажу серії шкарпеток із малюнками рідкісних звірів передаватимуть на підтримку Центру порятунку диких тварин

Шкарпетки Ukrainian animals box від Griffon Socks випустили нову колекцію із зображеннями рідкісних тварин. Серія має нагадати, що тваринки потребують охорони та захисту, оскільки перебувають на межі повного зникнення.

30% прибутку з кожного проданого боксу йдуть на підтримку Центру порятунку диких тварин Наталії Попової та благодійної організації UAnimals.

До слова, «Центр порятунку» рятує травмованих диких тварин та тих, які постраждали від війни й утримання у невідповідних умовах у цирках, звіринцях, розплідниках, приватних подвір'ях. Також Центр приймає евакуйованих диких тварин із прифронтових та деокупованих територій на лікування та реабілітацію й евакуює у реабілітаційні центри за кордон.

«Утримання у приватній власності диких тварин він єнотів і павичів, до левів, пум, леопардів і ведмедів, є досить розповсюдженим явищем. Але згодом тварини набридають, або їх покидають, тікаючи від війни. Покинуті хижаки вже не можуть повернутися у природу, тому ми маємо їм допомогти», — пояснюють в організації.

Так нещодавно у Центрі врятували оленя з передової. Про нього волонтерам повідомила дружина військового, який служить під Лиманом.

Боєць разом із побратимами знайшли крихітну тваринку. За оцінками військових, йому приблизно 5−7 днів і тваринка перебувала сама під щільними обстрілами. Захисники звернулися до UAnimals із проханням допомогти.

«Наша команда евакуації саме була в рейсі і терміново змінила маршрут, щоб забрати оленя. Найголовнішим завданням було якомога швидше доставити крихітку до Центру, адже оленяті необхідне спеціальне харчування — щодвігодини».

Наразі відомо, що оленя перебуває в дорозі разом з евакуаційниками.

Фото: Центр порятунку диких тварин

Фото: Центр порятунку диких тварин

Вгору