Аеротрансфер: з Одеси відправився перший автобусний рейс в аеропорт Кишинів (фото, відео)

Джерело:  usionline.com  /  17:01, 23 Лютого 2024

Спеціальна послуга дасть можливість розвантажити пункти пропуску на кордоні, кажуть ініціатори проєкту, насамперед — пункт «Маяки — Паланка — Удобне»

В Одесі запустили аеротрансфер до кишинівського аеропорту. Власники квитків на літак зможуть скористатися спеціальною послугою та доїхати до аеропорту з пришвидшеним проходженням митних та прикордонних процедур.

За запуском першого трансферу до аеропорту сусідньої Молдови спостерігав кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Дорога до аеропорту Кишинів тепер не затягуватиметься на п’ять та більше годин, а триватиме до чотирьох годин, кажуть водії. Самі ж митні та прикордонні процедури проходитимуть не більше 30 хвилин.

На даний час буде два автобуси, які будуть курсувати маршрутом з Одеси в Кишинів, та з Кишинева в Одесу. Але ми будемо збільшувати кількість машин залежно від кількості пасажирів, які будуть хотіти користуватися даним сервісом, – зазначив заступник голови Одеської ОВА Сергій Кропива.

Ще одна перевага аеротрансферу – це ціна. Квиток коштуватиме 800 гривень. А для військовослужбовців та членів їхніх родин, осіб з інвалідністю, ветеранів війни, учасників бойових дій пропонують знижку у 50%.

Проте купити квитка день у день буде не можна.

Щоб скористатися аеротрансфером, потрібно заздалегідь надіслати перевізнику свої документи: це закордонний паспорт, інформація про військовий облік та квиток на літак, який підтвердить факт виліту з аеропорту в Кишиневі. Вся інформація буде спрямовуватися до прикордонників.

Інформацію потрібно надіслати на сайт Одеської військової адміністрації. Останнім часом до нас надходить велика кількість листів від пасажирів, які турбуються чи дістануться вони до аеропорту Кишинів та чи встигнуть вони дістатися на посадку. Тому що виникають черги на кордоні, незрозуміло як ям вчасно дістатися до аеропорту, – розповів заступник голови Одеської ОВА Сергій Кропива.

Спеціальна послуга дасть можливість розвантажити пункти пропуску на кордоні, кажуть ініціатори проєкту, насамперед — пункт «Маяки — Паланка — Удобне».

Постійні рейси почнуть курсувати з 1 березня 2024 року і будуть щоденними.

Проєкт реалізує Одеська обласна військова адміністрація за підтримки міжнародних партнерів. Всі кошти від перевезень будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України.

Вгору