100 років Одеському зоопарку: відкриття пам’ятної дошки та нового вольєру (фото)

Джерело:  usionline.com  /  18:43, 23 Вересня 2022

23 вересня в Одеському зоопарку почали відзначати сторіччя. В цей день на території звіринцю відкрили пам’ятну дошку першому директору зоопарку Генріху Бейзерту, уродженцю Норвегії

Одеський зоологічний парк відзначає своє сторіччя. З даного приводу для одеситів та гостей міста пройшли святкові заходи.

На святі побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

23 вересня в Одеському зоопарку почали відзначати сторіччя. В цей день на території звіринцю відкрили пам’ятну дошку першому директору зоопарку Генріху Бейзерту, уродженцю Норвегії.

Це відбулося при підтримці посольства Норвегії в Україні, представники якого побували на святі.

Норвежці виразили подяку та відзначили, що Одеський зоопарк – це гарні умови не лише для тварин, але й місце для розвитку дітей.

Також з приводу дня народження була погашена марка «100 років Одеському зоопарку», і найголовніше – в нашому звіринці урочисто відкрили новий вольєр для білих левів.

Директор зоопарку Ігор Бєляков зазначив, що новий лев’ятник зроблено згідно усіх європейських стандартів. Він нагадав, що проєкт виконаний за меценатські кошти (МТБ банку).

Наразі біллю звіринця залишається слоновник.

Слоновник – наш біль. Наш слоновник ганебний. Ніхто так слонів зараз не утримає.
Слониха Венді не стара. Їй потрібна пара. Ми можемо отримати слона з Європи, але потрібен новий слоновник, – зазначив Ігор Бєляков.

В той же час директор Одеського зоопарку додав, що тварини в безпеці, корму вистачає, – на щастя, вони навіть не знають, що йде війна, на відміну від харківських левів.

Леви з Харкова адаптувалися. Ми їх лікували. Вони були дуже застресовані. Коли чули сирену, то впадали у паніку, але зараз все гаразд, – додав Бєляков.

24 вересня о 10:30 у зоопарку на одеситів та гостей міста очікує концертна програма, дитячі розваги з аніматорами, майстер-класи та аквагрим. Вхід для дітей до 14 років – безкоштовний.

Вгору