І так можна було?

Джерело:  apostrophe.ua  /  18:29, 5 Серпня 2022

Навіть у США у захваті: ЗСУ здивували американців застосуванням HIMARS. Раніше на заході мали сумніви, чи зуміють українські військові швидко навчитися використовувати надсучасну зброю, але дуже швидко зрозуміли, що ЗСУ оперативно освоює новинки та використовують їх точно та ефективно

Українські військові продовжують знищення пунктів управління та складів боєприпасів ворога за допомогою американських реактивних систем залпового вогню HIMARS. Американці навчилися у ЗСУ лайфхаків щодо використання цієї потужної зброї.

Про це "24 каналу" розповів редактор порталу Defense Express Олег Катков.

За його словами, у Сполучених Штатах дивуються, як українські військові навчилися використовувати їхню зброю, тому багато що мають намір запозичувати.

Катков зазначив, що HIMARS були створені для полювання на засоби ППО, на артилерію ворога, на передові пункти управління, а не на стратегічні цілі, як склади боєприпасів або мости. Тому в США шоковані тим, як ЗСУ використовує реактивну систему залпового вогню.

Раніше на заході мали сумніви, чи зуміють українські військові швидко навчитися використовувати надсучасну зброю, але дуже швидко зрозуміли, що ЗСУ оперативно освоює новинки та використовують їх точно та ефективно.

Вгору