І це не перша історія «логіки» окупантів. Фото

Джерело:  vchasnoua.com  /  11:05, 2 Червня 2023

Мешканців — на вулицю, будинок — на демонтаж: окупанти виганяють маріупольців з власних домівок

У результаті так званих «ремонтів» окупантів мешканці опиняються на вулиці.

Будинок на вулиці Азовстальській 168/Фото: Петро Андрющенко

У будинку на вулиці Азовстальській 168, що в Маріуполі, з усіх 70 мешканців, які тут живуть, більша частина — пенсіонери. Будівля майже знищена, а верхні поверхи майже цілком вигоріли. Попри це, ще від січня, замість того, щоб знайти нормальні квартири жителям, окупанти доволі швидко замінили всі вікна, радіатори, труби опалення та вхідні двері. Зробили це навіть в обгорілих помешканнях.

Будинок на вулиці Азовстальській 168/Фото: Петро Андрющенко

Оголошення від окупантів

Однак у травні на місце старого підрядника, який поїхав, поставили нового. Тепер будинок планують демонтувати, а усіх мешканців просто виганяють на вулицю, розповідає радник мера міста Петро Андрющенко.

І це не перша історія «логіки» окупантів, коли в результаті так званих «ремонтів» мешканці опиняються на вулиці.

Наприклад, деякі будинки на іншій вулиці, а саме проспекті Миру теж знесли. До слова, за документами рашистів ці дома мали б «капітально ремонтувати». У результаті в росіян, як завжди, щось не склалося і людей просто витурили на двір — адже знести будинок набагато легше, ніж вкладати гроші в ремонт.

До слова, проблеми росіяни влаштували маріупольцям і з тарифами на комунальні платежі. Раніше так звані «очільники» окупованої частини Донецької області та Маріуполя обіцяли, що платежі в цьому році маріупольці сплачувати не будуть. Однак, за словами радника мера міста Петра Андрющенка, людей вже змушують платити за електрику та газ.

Вгору