І близько 20% - це жінки!

Джерело:  censor.net  /  17:03, 28 Березня 2024

За півтора місяця існування рекрутингових центрів до них звернулися понад 450 людей - Міноборони

Деякі громадяни, які прийшли до рекрутингових центрів, відкритих у Львові, Дніпрі, Полтаві та Запоріжжі, вже служать на обраних ними посадах у військових частинах.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі національного телемарафону розповів уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

За його інформацією, за весь час існування рекрутингових центрів (перший з них відкрився у Львові 12 лютого, – Ред.) до них звернулися понад 450 людей.

"З них 168 осіб уже перебувають на різних етапах оформлення: вони залишили свої анкети, спілкуються з військовими частинами. Вже є приклади, коли люди перебувають у навчальних центрах, а є вже особи, які служать на посадах в обраних частинах", – зазначив Бежевець.

Також він зауважив, що близько 20% з тих, хто звернувся до рекрутингових центрів, – це жінки.

Рекрутингові центри в Україні

Міністерство оборони України повідомило про новий алгоритм рекрутингу до лав ЗСУ. Запрацює механізм добровільного долучення до військової служби через центри рекрутингу та онлайн.

Громадянину треба пройти чотири етапи, серед яких:

  • Вибір посади та військової частини;
  • Співбесіда та комунікації з військовою частиною;
  • Оформлення у ТЦК СП;
  • Направлення для проходження військової служби
  • Зокрема, вибрати посаду та військову частину громадяни можуть у центрах рекрутингу при ЦНАПах, на онлайн-платформах, у рекрутингових центрах окремих частин або у ТЦК СП.

    Вгору